Flour seeds

Flour seeds

Peeled oats (1 kg)
2,49 EUR
2,49 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Peeled oats (2,5 kg)
5,25 EUR
2,10 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Peeled oats (5 kg)
8,95 EUR
1,79 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Perennial ryegrass seeds (Lolium perenne) (1 kg)
3,59 EUR
3,59 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Perennial ryegrass seeds (Lolium perenne) (5 kg)
14,95 EUR
2,99 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Red fescue grass (Festuca ruba) (1 kg)
4,25 EUR
4,25 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Red fescue grass (Festuca ruba) (15 kg )
41,49 EUR
2,77 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Red fescue grass (Festuca ruba) (5 kg)
16,49 EUR
3,30 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Red millet (1 kg)
2,65 EUR
2,65 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Red millet (1 kg)
2,19 EUR
2,19 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Red millet (1 kg)
3,85 EUR
3,85 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
Red millet (2,5 kg)
4,95 EUR
1,98 EUR per kg
incl. 7% tax excl. Shipping costs
49 to 60 (from a total of 74)