Canary seed (5 kg)
Canary seed (5 kg)

Canary seed (5 kg)

Product No.:
165403
Shipping time:
ca. 3-4 days ca. 3-4 days (abroad may vary)
Weight:
5.03 kg per piece
12,75 EUR
2,55 EUR per kg

incl. 7% tax excl. Shipping costs

Customers who bought this product bought also the following products:

Peeled oats (2,5 kg)
5,25 EUR
2,10 EUR per kg
Extra barley (5 kg)
6,95 EUR
1,39 EUR per kg
Cardi (5 kg)
12,20 EUR
2,44 EUR per kg
Naked oats - germinable (2,5 kg)
6,39 EUR
2,56 EUR per kg