Blattner Beta-Carotene (50 g)
Blattner Beta-Carotene (50 g)

Blattner Beta-Carotene (50 g)

Product No.:
300301
Shipping time:
ca. 3-4 days ca. 3-4 days (abroad may vary)
Weight:
0.076 kg per piece
6,34 EUR
126,80 EUR per kg

incl. 19% tax excl. Shipping costs

Customers who bought this product bought also the following products:

GreenVet - Apasprint Plus (100 ml)
11,50 EUR
115,00 EUR per l
Tropical Finches Breeding VL (5 kg)
Zuchtmischung mit u.a. Japan Hirse und kleiner Kanariensaat. Ideale Zuchtmischung für Exoten; die vielen kleinen Samen können leicht aufgenommen werden Zusammensetzung: Senegalhirse 36%, Platahirse 28%, Kanariensaat 16%, Japanhirse 10%, Silberhirse 4%, Nigersamen 4%, rote Mohairhirse 2%
12,25 EUR
2,45 EUR per kg
Carbo-Vit extra fine (300 g)
4,19 EUR
13,97 EUR per kg