Loisachtaler Geflügeltopf (800 g)
Loisachtaler Geflügeltopf (800 g)

Loisachtaler Geflügeltopf (800 g)

Product No.:
H251011
Shipping time:
ca. 3-4 days ca. 3-4 days (abroad may vary)
Weight:
0.89 kg per piece
5,45 EUR
6,81 EUR per kg

incl. 7% tax excl. Shipping costs

Customers who bought this product bought also the following products:

Loisachtaler Ziegentopf (800 g)
7,45 EUR
9,31 EUR per kg
Loisachtaler Jägertopf (800 g)
5,45 EUR
6,81 EUR per kg
Loisachtaler Lammtopf (800 g)
5,45 EUR
6,81 EUR per kg
Loisachtaler Schäfertopf (800 g)
5,45 EUR
6,81 EUR per kg