Loisachtaler Lammtopf (800 g)
Loisachtaler Lammtopf (800 g)

Loisachtaler Lammtopf (800 g)

Product No.:
H251012
Shipping time:
ca. 3-4 days ca. 3-4 days (abroad may vary)
Weight:
0.89 kg per piece
5,45 EUR
6,81 EUR per kg

incl. 7% tax excl. Shipping costs

Customers who bought this product bought also the following products:

Lammkopfhaut  (250 g)
6,99 EUR
27,96 EUR per kg
Loisachtaler Ziegentopf (800 g)
7,45 EUR
9,31 EUR per kg